Nákupca / Buyer

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Považská Bystrica
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- dochádzkový bonus

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu. Vaše životopisy zasielajte v slovenskom a nemeckom / anglickom jazyku.
Po posúdení všetkých obdržaných žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov.
Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou častí strojov pre náš materský závod v Nemecku, vyrábajúci vstrekovacie lisy na kaučukové zmesi. Spoločnosť má vytvorenú hustú sieť obchodných a servisných zastúpení po celom svete a okrem toho je vďaka ďalším závodom prítomná vo všetkých ekonomicky významných regiónoch.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
10.10.2017
Počet videní:
31