Junior účtovník

Pracovná oblasť:
Ekonomika, financie, účtovníctvo
V meste:
Považská Bystrica
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- Vianočný bonus

- Príspevok na dopravu

- Dochádzkový bonus

- Odmeny pri pracovných jubileách

- Odmeny pre darcov krvi

- Bohatý sociálny fond
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom na uvedenú mailovú adresu.

Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

V žiadosti uveďte, prosím, súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej databáze. V opačnom prípade bude Vaša žiadosť skartovaná.
SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o je slovenská pobočka spoločnosti SEOYON E - Hwa Co. Ltd., Kórea. Bola založená v roku 2004.
Na Slovensku pôsobí ako jeden z hlavných dodávateľov pre Kia Motors Slovakia a Hyundai, vyrába všetky interiérové plasty a textílie pre automobilový priemysel.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
13.3.2018
Počet videní:
192