Úvod > Ponuka práce > Strojárstvo > Frézar, sústružník

Frézar, sústružník

Pracovná oblasť:
Strojárstvo
V meste:
Košice
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- stabilné zamestnanie v rozvíjajúcej sa spoločnosti

- prémiový systém

- bonusový systém

- príspevok na dopravu

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom poštou alebo e-mailom na kariera@handtmann.sk .Vopred ďakujeme všetkým uchádzačov za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v rozsahu uvedenom v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.
O spoločnosti:
Handtmann Slovakia, s.r.o. je súčasťou nemeckej firemnej skupiny Handtmann, ktorá má viac ako storočnú tradíciu.
Handtmann dnes – je celosvetovo pôsobiaca firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva 3000 zamestnancov, z toho 165 v Košiciach. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Handtmann Slovakia, s.r.o. zabezpečuje výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním pre automobilový priemysel. Od januára 2011 sa úspešne spustil aj projekt CNC opracovanie a montáž komponentov.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
22.3.2018
Počet videní:
108