Penzión Manín, ubytovanie v prírode pri Považskej Bystrici

Penzión Manín sa nachádza v Kostolci, 10 km od Považskej Bystrice, neďaleko NPR Manínska tiesňava a NPR Súľovské skaly.

Penzión Manín, ubytovanie v prírode pri Považskej Bystrici

Penzión a reštaurácia Manín, neďaleko Považskej Bystrice

Penzión Manín sa nachádza v Kostolci, 10 km od Považskej Bystrice, neďaleko NPR Manínska tiesňava a NPR Súľovské skaly.

Adresa: Kostolec č. 68, 01705 Kostelec
Telefón:042/4399031
E-mail:penzionmanin@penzionmanin.sk

Súčasťou Penziónu Manín je aj reštaurácia, v ktorej ako ubytovaným hosťom, tak aj náhodným okoloidúcim, poskytujeme na objednávku kompletnú ponuku jedál a nápojov.

Reštaurácia má kapacitu cca 50 miest. K dispozícií je taktiež konferenčná miestnosť s kapacitou cca 50 miest. Konferenčná miestnosť ponúka ideálnu možnosť usporiadania privátnych akcií ako sú školenia, podnikové akcie, privátne akcie, oslavy. Audiovizuálna technika je samozrejmosťou. Je len na Vás, či chcete rokovať alebo sa baviť za zatvorenými dverami, alebo chcete usporiadať väčšiu akciu s možnosťou prepojiť reštauráciu a konferenčnú miestnosť do jedného celku.

Za vhodného počasia je návštevníkom reštaurácie k dispozícií veľká terasa s možnosťou pre okoloidúcich cyklistov odložiť si svoj drahocenný bicykel na dohľad a v kľude sa osviežiť či najesť.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.