povazskabystrica.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Považskej Bystrici a okolí

Reality 1-20 z 325

REALITY Považská Bystrica a okolie

Znížená cena!!!Rodinný dom okálového typu, časť Dedovec, Považská Bystrica

Dátum pridania: 8.12.2016

Ponúkame na predaj rodinný dom okálového typu v mestskej časti Dedovec v Považskej Bystrici. Dom je vo veľmi dobrom technickom stave, má novú strechu značky Bramac. Prízemie domu je murované, kde sa nachádza garáž, ktorá môže byť až pre 2 autá, ďalej sa tu nachádza práčovňa, kotolňa a dve ďalšie veľké miestnosti. 1. poschodie je cez hlavný vchod prístupné zo zadného dvora a nachádza sa tu kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa a tiež tri ďalšie pomerne priestranné izby. Najvrchnejšie poschodie, resp. podkrovie domu je pripravené na dokončenie niekoľkých ďalších miestností. K domu patrí pozemok o ploche takmer 700 m2. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom, ktorý bol vymenený pred 8 rokmi. Zariadenie domu zodpovedá obdobiu, v ktorom bol dom postavený. Dom sa nachádza vo veľmi príjemnej, tichej ulici, s krásnym výhľadom na mestskú časť Dedovec.

Znížená cena!!!Rodinný dom okálového typu, časť Dedovec, Považská Bystrica

Orná pôda na predaj, Udiča - Prosné, 6 631 m2

Dátum pridania: 8.12.2016

Ponúkame Vám na predaj ornú pôdu, ktorá sa nachádza v katastri obce Udiča - Prosné. Jedná sa o dve parcely s výmerou 2 806 m2 a 3825 m2. Pozemok je slnečný a mierne svahovitý. V okolí je dostatočná občianska vybavenosť. Cena je 3,50 € / m2.

Orná pôda na predaj, Udiča - Prosné, 6 631 m2

Na predaj murované bungalovy s pozemkom v Manínskej Tiesňave, okr. Považská Bystrica

Dátum pridania: 8.12.2016

Ponúkame Vám na predaj murované bungalovy s pozemkom, ktoré sa nachádzajú v krásnom horskom prostredí Manínskej Tiesňavy na okraji chránenej krajinnej oblasti. na ploche 30.000 m2, iba 6 km od Považskej Bystrice. Jedná sa o 32 jestvujúcich murovaných bungalovov a inžinierskymi sieťami pozostávajúcich z 2 izieb s vlastnou kúpeľňou, WC, predsieňou a logiou, ktoré sú v súčasnosti pripravené na rekonštrukciu a modernizáciu. Zastavaná plocha jedného bungalovu je 45m2 a úžitková plocha je 42m2, v súčasnosti pred rekonštrukciou. Pozemok k jednotlivým bungalovom podľa polohy 100-150 m2 + spoluvlastníctvo k priľahlým pozemkom 150-300m2. Ku každému bungalovu je parkovacie miesto a spoluvlastnícky podiel k príjazdovým cestám a chodníkom. Klient má možnosť výberu bungalovu z radových dvoj a štvor bungalovov s vlastnými vchodmi a prípojkami elektrickej energie, vody a kanalizácie s možnosťou pripojenia na plyn. Cena jednotlivých bungalovov vrátane podielov na pozemkoch je uvedená nižšie a je v stave pred rekonštrukciou. V okolí sa nachádza veľmi pekná príroda, pekná lokalita vhodná na rekreovanie, tichá lokalita. Výhodná ponuka, nutné vidieť! ceny jednotlivých BGV s pozemkami v Chatovej osade Tiesňava: BGV č. 1 až 4 v súbore "A"  - cena jedného BGV s pozemkami a spevnenými plochami je € 19.669,-.   BGV  č. 1 až 4 v súbore "B"  - celková cena jedného BGV je € 19.731,-.      BGV  č. 1 a 2 v  súbore  "C"  - celková cena jedného BGV je € 22.481,-.     BGV  č. 1 a 2 v  súbore  "D"  - celková cena jedného BGV je € 22.481,-.    BGV č. 1 a 2  v  súbore  "E"  - celková cena jedného BGV je € 22.731,-. BGV č. 1 a 2 v súbore "L" - celková cena jedného BGV je € 16.050,-.  BGV  č. 3 v súbore "L" - celková cena € 16.925,-.                       BGV č. 4 až 6 v súbore "L" € - celková cena jedného BGV je € 17.425,-. BGV č. 1 a 2 v súbore "K" - celková cena jedného BGV je € 16.300,-.        BGV č. 3 v súbore "K" - celková cena € 16.425,-.                                  BGV č. 4 v súbore "K" - celková cena € 19.981,-.                                  BGV č. 5 v súbore "K"  - celková cena € 19.606,-. BGV č. 6 v súbore "K" - celková cena € 19.231,-. BGV č. 7 v súbore "K" - celková cena € 18.606,-. BGV č. 1 až 5 v súbore "N" - celková cena € 16.581,-.                                 Výmery pozemkov sú orientačné pri presnom zameraní môže prísť k menším úpravám. V cene pozemkov je započítaný aj vlastnícky podiel k inžinierskym sieťam v areáli. Dovedenie plynovodu k bungalovom vyjde  € 1.000,- na jeden BGV.

Na predaj murované bungalovy s pozemkom v Manínskej Tiesňave, okr. Považská Bystrica

Exkluzívna ponuka priemyselného pozemku - ostatné plochy, Dolný Moštenec okr. Považská Bystrica, 984 m2

Dátum pridania: 8.12.2016

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS ! Ponúkame Vám na predaj priemyselný pozemok ,ktorý sa nachádza v žiadanej lokalite mesta Považská Bystrica v časti Dolný Moštenec. Pozemok je rovinatý s celkovou výmerou 984 m. Vhodný pre ľahký priemysel s možnosťou výstavby napr. haly.  Na pozemku sú všetky IS a prístup je po miestnej asfaltovej ceste. Veľkou výhodou je výborná dopravná dostupnosť, v blízkosti sa nachádza diaľničný privádzač - Sverepec.

Exkluzívna ponuka priemyselného pozemku - ostatné plochy, Dolný Moštenec okr. Považská Bystrica, 984 m2

Krásny luxusný rodinný dom, PB- Pov. Teplá, 469 m2

Dátum pridania: 8.12.2016

Na predaj krásny rod. dom v Považskej Teplej. Má 2 poschodia a prerobené podkrovie. Výmera pozemku 469m2, zastavaná plocha 1 podlažia 174m2, záhrada 295m2. Rekonštrukcia domu bola v r. 1999. Celý dom je moderne zariadený a vybavený: všade sú plávajúce podlahy, moderné obklady a dlažby, nová kuch. linka s barovým pultom a spotrebičmi, plast. okná, vertikálne žalúzie, drevené schody s kovovým točeným zábradlím, moderné svietidlá, biele drevené dvere s drevenými zárubňami. Steny sú vymaľované pastel. farbami, štukovou omietkou. V dome sú všetky IS, plynové vykurovanie, elektrina 220 aj 380V, obecná voda, bojler, vlastný septik. Vyhrievané odkvapové ríny, spúšťacie garáž. dvere. Prízemie: vyhrievaný bazén, sauna, WC, sprch. kút, špajza. 1. poschodie: kuchyňa, veľká vstupná chodba so vstav. skriňami, WC, veľká jedáleň spojená s obývačkou, terasa s markízou, garáž. 2. poschodie: spálňa so šatníkom, kúpeľňa, 2 obýv. miestnosti, terasa. Podkrovie: po celej obyt. ploche sú miestnosti upravené na bývanie a kotolňa. V dome je internet, satelit a bezpečnostná kamera. Exteriér: vyhrievaný vstupný chodník, brána na diaľkové ovládanie. Za domom, je udržiavaný trávnik. Celý pozemok je oplotený. Vchod na trávnik je z prízemia i z 1. poschodia. 

Krásny luxusný rodinný dom, PB- Pov. Teplá, 469 m2

Stavebný pozemok, Považská Bystrica – širšie centrum, 2354 m2

Dátum pridania: 8.12.2016

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v širšom centre mesta Považská Bystrica, s celkovou výmerou 2354 m2. Výmera pozemku je cca 122 x 19 m. Pozemok je mierne svahovitý, sú tu postavené 2 malé domčeky (59 + 34 m2). Celková zastavaná plocha je 110 m2. Po úprave sa pozemok výborne hodí pre výstavbu objektu slúžiaceho na obchodné účely. Na pozemku nie sú žiadne IS, ale sú hneď na vedľajších parcelách. Prístup po spevnenej ceste. V okolí sa nachádzajú obchody, MHD dopr. napojenie, banka, reštaurácia, škola, pošta, jazero, možnosť turistiky v prírode,...

Stavebný pozemok, Považská Bystrica – širšie centrum, 2354 m2

Administratívne priestory na prenájom, PB – Považské Podhradie

Dátum pridania: 8.12.2016

Ponúkame na prenájom administratívne priestory nachádzajúce sa v Považskej Bystrici - časť Považské Podhradie, v priemyselnej zóne - v areály spoločnosti PSS a Povatech. Jedná sa celkovo o 24 kancelárií s výmerami od 16 m2 do 37,70 m2. Kancelárie sa nachádzajú na 2., 3. a 4. poschodí v 5-podlažnej budove (jednotlivé výmery viď obrázková dokumentácia). Na 2.NP je 6 samostatných kancelárskych priestorov s výmerami 16,00 m2 + 1 kancelária s výmerou 21,60 m2, ktorá je prepojená s dvoma menšími miestnosťami (obe majú výmeru 16 m2). Každá má však aj samostatný vstup z chodby. Na 3. NP sa nachádza 8 kancelárií, každá s výmerou 16,00 m2 + 1 kancelária s výmerou 21,60 m2. 3 kancelárie s výmerami 16 m2 sú navzájom prepojené. A na 4. NP je celkovo 7 kancelárskych priestorov. 5 z nich je o výmere 16 m2, jedna má rozlohu 21,60 m2 a jedna je o výmere 37,70 m2. Tieto kancelárie sú prepojené. Na každom poschodí sa nachádzajú aj sociálne zariadenia- zvlášť pre mužov a ženy. Je možné prenajať aj samostatne jedno celé poschodie. Celý objekt prešiel rekonštrukciou. Budova je zateplená,  má tehlovú konštrukciu. Nová strecha. Plastové okná, keramické podlahy. Objekt je veľmi dobre udržiavaný. Má vlastné vykurovanie. Všetky IS: voda, plyn, elektrina, kanalizácia. Je postavený na veľkom rovinatom pozemku, ktorý možno využiť na rôzne účely. K objektu vedie asfaltová prístupová cesta. V blízkosti sa nachádza MHD dopr. napojenie. Cena za prenájom je 50€/m2/rok + energie + DPH

Administratívne priestory na prenájom, PB – Považské Podhradie

Výrazná zľava !!! Pozemok, Považská Bystrica – Horný Moštenec, 8282 m2

Dátum pridania: 7.12.2016

Ponúkame na predaj pekný, veľký pozemok v žiadanej lokalite Považská Bystrica – Horný Moštenec.  Výmera pozemku je 8282 m2 a predáva sa len v celku.  Jedná sa o mierne svahovitý pozemok, vedený v katastri ako orná pôda, avšak podľa územného plánu je možné využívať ho na priemyselné účely. IS – voda, elektrina a plyn sa nachádzajú na susednom hospodárskom dvore. Prístup je po asfaltovej prístupovej ceste, len posledných 100 m k pozemku po ujazdenej poľnej ceste, alebo po dohode s majiteľom susediaceho hospodárskeho dvora po betónovej ceste.

Výrazná zľava !!! Pozemok, Považská Bystrica – Horný Moštenec, 8282 m2

Chatka, Trenčianske Teplice,

Dátum pridania: 8.12.2016

Ponúkame na predaj Chatku, nehnuteľnosť sa nachádza v žiadanej lokalite záhradkárskej osady nad Trenčianskými Teplicami. K pozemku vedie komunikácia, ktorej majiteľ je spoluvlastníkom nehnuteľnosti. K záhrade je privedený prívod vody a taktiež je možné si priviesť elektrickú prípojku. Pozemok, na ktorom sa nachádza podpivničená chatka je mierne svahovitý. Je tu vytvorený priestor na zimné posedenie. Celý priestor je oplotený a vysadený ovocnými stromami. Je možné vybudovanie záhradnej rekreačnej chatky.

Chatka, Trenčianske Teplice,

Novostavba TN Riviéra, 4-izb. byt, 105,20m2 +terasa+pivnica

Dátum pridania: 8.12.2016

Novostavba v širšom centre Trenčína na predaj. Ide o holobyt v zateplenom, tehlovom bytovom dome Riviéra-C. Podlažie 2/6, výťah. Výmera bytu je 105,20m2. K bytu patrí aj pivnica o výmere 2,48m2 a terasa s rozlohou 20,58m2. Byt má plastové okná, samostatné vykurovanie na zemný plyn + podlahové kúrenie v kúpeľni a WC. Laminátové veľkoplošné parkety v obytných miestnostiach, keramická dlažba v kúpeľni, WC a v komore, na balkóne mrazuvzdorná dlažba, dvere a zárubne. Zásuvky, vývody na 380 V, domový dorozumievací systém, káblový rozvod pre spoločnú anténu. V blízkosti sa nachádza škola, banka, potraviny, reštaurácia, MHD, obchody... Možnosť prikúpiť garážové miesto ( 10 626 €). Foto so zariadením vzorový byt.

Novostavba TN Riviéra, 4-izb. byt, 105,20m2 +terasa+pivnica

Stavebný pozemok, Ilava - Tuchyňa, 1300 m2

Dátum pridania: 8.12.2016

Predaj rovinatého stavebného pozemku o výmere 1300 m2, oplotený. Pripravenosk výstavbe - územný plán. V blízkosti sa nachádzajú: Autobusová zastávka, pohostinstvo, potraviny, škola, obchody, pošta, zdravotnícke zariadenie, príroda. Možnosť turistiky. Voda, plyn, elektrina.

Stavebný pozemok, Ilava - Tuchyňa, 1300 m2

Pozemok 2575m2, Bolešov

Dátum pridania: 8.12.2016

Ponúkame na predaj pozemok v Bolešove o výmere 2575m2. Ide o rovinatý stavebný pozemok. IS: voda, zem. plyn, elektrina.  Nachádza sa tam aj malá stodola o výmere 29m2. 

Pozemok 2575m2, Bolešov

Stavebný pozemok - Trenčianske Teplice, 2168 m2- možnosť rozdieliť na 2 pozemky

Dátum pridania: 8.12.2016

Na predaj stavebný pozemok v Trenčianskych Tepliciach. Pozemok je vhodný na výstavbu chát. Možnosť odkúpiť po častiach - 1. časť- 1116 m2, 2. časť- 1052 m2. K pozemku patrí aj lesný porast. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť.

Stavebný pozemok - Trenčianske Teplice, 2168 m2- možnosť rozdieliť na 2 pozemky

Polyfunkčný dom - Trenčín - Juh

Dátum pridania: 8.12.2016

Rozostavaný polyfunkčný dom. Nachádza sa v TN- Juh. Priestor je vhodný na zriadenie Kaviarne - Bistra; ako byt. jednotky alebo ako administratívne priestory. Má 3 podlažia. Zastavaná plocha všetkých podlaží 450m2 (1 podlažie = cca 150m2). Plastové okná. Terasa = 60m2. Možnosť dostavať garáže + 2. terasu. Možnosť parkovania pri budove. Treba dokončiť interiér. Sú tam len radiátory, voda, elektrika, klimatické jednotky. Výmera pozemku je 700m2. Možnosť predĺženia platnosti stavebného povolenia. V okolí: byt. domy, škola, škôlka, pošta, obchody, banka, detské ihriská, šport. ihrisko, zdravot. zariadenie..MHD

Polyfunkčný dom - Trenčín - Juh

Lukratívny pozemok, Púchov – Horné Kočkovce, 1723 m2

Dátum pridania: 7.12.2016

Ponúkame na predaj pekný, veľký pozemok v žiadanej lokalite v Púchove, časť Horné Kočkovce, priamo pri Nosickej ceste.  Celková výmera pozemku je 1723 m2, jedná sa o rovinatý pozemok s pekným výhľadom, nachádzajúci sa v tichej lokalite. Pozemok je ideálny na podnikateľské účely, menšiu výrobu, alebo výstavbu firemného sídla a pod.Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete: voda, plyn, elektrina. Bezproblémový prístup po asfaltovej prístupovej ceste. V blízkosti sa nachádza MHD, autobusové aj vlakové dopr. napojenie, reštaurácia, pohostinstvo, potraviny, obchody, pošta,...

Lukratívny pozemok, Púchov – Horné Kočkovce, 1723 m2

Znížená cena ! Rodinný dom - rozostavaný, Púchov - Vieska,

Dátum pridania: 7.12.2016

Ponúkame na predaj rozostavaný RD v Púchove (časť Vieska-Bezdedov) vedľa cesty Púchov-Zlín. RD sa nachádza na rovinatom povrchu. Výmera pozemku je 612m2. Zastasvaná plocha všetkých podlaží: 497m2. Dom je 3 podlažný. Nie sú v ňom žiadne priečky, len nosné múry a železobetonové schodisko, ktoré je dobre riešené. Súčasťou domu je aj veľká garáž. RD má vlastnú vrtanú studňu a vlastnú žumpu. Plyn je v prístupovej asfaltovej komunikácii. Vzhľadom na umiestneni domu a jeho veľkosť (7-8 miestností), sa môže dorobiť a využivať ako polyfunkčný objekt. Na prízemí môže byť sídlo spoločnosti a na poschodí komfortný byt. Pozemok je možné zväčšiť dokúpením vedľajšieho pozemku. Samozrejme je možné ho dorobiť na dva konfortné byty nad sebou.

Znížená cena ! Rodinný dom - rozostavaný, Púchov - Vieska,

Lukratívny priemyselný pozemok, Trenčín - Záblatie, 40744 m2

Dátum pridania: 7.12.2016

Ponúkame na predaj veľký priemyselný pozemok nachádzajúci sa v Trenčíne, časť Záblatie, vo výbornej a veľmi žiadanej lokalite, v novovybudovanom priemyselnom parku.  Celková výmera pozemku je 40744 m2. Jedná sa o rovinatý pozemok ideálny pre komerčnú výstavbu. Na pozemku sú inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina. Bezproblémový prístup po asfaltovej prístupovej ceste. V blízkosti sa nachádza privádzač na diaľnicu D1 smer BA aj ZA. Možnosť rozdelenia pozemku aj na menšie časti - minimálne však 10 000 m2. Cena za pozemok je 50,-€/m2 + MOŽNOSŤ DOHODY NA CENE!!!

Lukratívny priemyselný pozemok, Trenčín - Záblatie, 40744 m2

Veľký stavebný pozemok, Púchov-Hoštiná, 8960 m2

Dátum pridania: 7.12.2016

Ponúkame na predaj veľmi pekný, veľký stavebný pozemok v žiadanej lokalite Púchov - Hoštiná.  Celková výmera pozemku je 8960 m2, jedná sa o mierne svahovitý pozemok s pekným výhľadom, nachádzajúci sa v tichej lokalite. Vhodný na výstavbu RD. Z inžinierskych sietí sa tu nachádza voda a elektrina. Pripravenosť k výstavbe: predbežný súhlas + územný plán. Prístup po asfaltovej prístupovej ceste. V blízkosti sa nachádza lyžiarsky vlek, MHD a autobusové dopr. napojenie, reštaurácia, pohostinstvo, možnosť turistiky v nádhernej okolitej prírode,...

Veľký stavebný pozemok, Púchov-Hoštiná, 8960 m2

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA! Veľký stavebný pozemok, Bánovce nad Bebravou - Dvorec, 1667 m2

Dátum pridania: 7.12.2016

Ponúkame na predaj veľmi pekný, veľký, slnečný stavebný pozemok v žiadanej lokalite v obci Dvorec, časť Sliezska osada, cca 7 km od Bánoviec nad Bebravou. Celková výmera pozemku je 1667 m2, jedná sa o rovinatý, oplotený pozemok s pekným výhľadom, nachádzajúci sa v tichej lokalite. Na pozemku je postavená obývateľná záhradný domček s elektrikou a s výmerou 22 m2. Pozemok je ideálny na výstavbu 2 RD, prípadne penziónu, alebo poľnohospodárskej usadlosti. Na pozemku sa nachádza elektrina - 3x400V, zvyšné IS: voda, plyn a kanalizácia sú na hranici pozemku. Bezproblémový prístup po asfaltovej prístupovej ceste. Priamo pred pozemkom je autobusová zastávka (ťah Bánovce nad Bebravou – Dubodiel), úplná občianska vybavenosť. V obci sa pripravuje výstavba golfového areálu. Možnosť prikúpiť poľnohospodársku pôdu za pozemkom cca 2-4 ha. MOŽNOSŤ PREDAŤ AJ AKO 2 POZEMKY POD 2 RODINNÉ DOMY, SAMOSTATNE!

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA! Veľký stavebný pozemok, Bánovce nad Bebravou - Dvorec, 1667 m2

Záhradná chatka, Valaská Belá, 50 m2 + pozemok 160 m2

Dátum pridania: 7.12.2016

Ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v príjemnom horskom prostredí v obci Valaská Belá, okres Prievidza. Rovinatý pozemok má celkovú výmeru 160 m2, úžitková plocha je 50 m2. V chate s podkrovím sa nachádza kuchynka, 3 izby a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Bola skolaudovaná cca pred 6 rokmi. Chatka je veľmi dobre udržiavaná: podlahy - palubovka, drevené stropy, tatranský profil, drevené okná, oceľové zárubne, dvere - fólia. Chatka sa predáva s kuchynskou linkou, so zariadením aj všetkým nábytkom. Vykurovanie je riešené pevným palivom, chata má zavedenú elektrinu, vodu a kanalizáciu. Pozemok je udržiavaný, upravený. Prístup po asfaltovej ceste. V blízkosti sa nachádzajú aj iné chatky. Chata poskytuje možnosť oddychu a relaxu, turistiku, hubárčenie. V obci je zabezpečená základná občianska vybavenosť: pohostinstvo, reštaurácia, potraviny, autobusová zastávka je cca 30 metrov od chatky, cca 6 km je lyžiarske stredisko Homolka...  

Záhradná chatka, Valaská Belá, 50 m2 + pozemok 160 m2
Reality 1-20 z 325

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty858.47 €Zostup
byty 1-izbove813.52 €Zostup
byty 2-izbove871.46 €Zostup
byty 3-izbove895.65 €Zostup
byty 4- a viac izbove843.07 €Vzostup
byty garsonky767.50 €Vzostup
domy465.29 €Zostup
novostavby938.00 €Zostup
pozemky25.86 €Zostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Považskej Bystrici? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Považská Bystrica - Dolný Mostenec, Nimnica, Nosice, Orlové, Považské Podhradie, Považská Teplá, Sebestanová, Sverepec, Uhry, Zemiansky Kvašov
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang