povazskabystrica.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Považskej Bystrici a okolí

Reality 1-20 z 412

REALITY Považská Bystrica a okolie

Lukratívny pozemok, Považská Bystrica - Jelšové, 5657 m2

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, svahovitý pozemok nachádzajúci sa v Považskej Bystrici, vo veľmi žiadanej lokalite Jelšové. Pozemok má celkovú výmeru 5462 m2 + vlastná prístupová cesta s výmerou 195 m2. V katastri je vedený ako orná pôda. Nakoľko sa nachádza v zastavanom území obce, je ideálny na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov.  V dosahu sú všetky inžinierske siete. V mestskej časti Jelšové sú potraviny, škôlka, detské a športové ihrisko, MHD dopravné napojenie, príroda, do centra mesta je to len cca 5 min. autom.  CENA DOHODOU!!! VÝBORNÁ PONUKA!!!

Lukratívny pozemok, Považská Bystrica - Jelšové, 5657 m2

Lukratívna ponuka – 3-izb. apartmánový byt v novostavbe, Domaniža okr. Považská Bystrica, 127 m2 +2 x terasa

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame na predaj luxusný 3-izbový apartmánový byt v novostavbe v žiadanej krásnej a tichej lokalite okr. Považská Bystrica – Domaniža. Nachádza sa na 3 poschodí / 3 s výmerou 126,93 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby + schodisko, kuchyne spojenej s obývacou izbou, spálne , detskej izby, kúpeľne s WC a umývadlom a ďalším samostatným WC, šatníka s výmerou 4,12 m2. V byte boli použité kvalitné materiály : laminátové podlahy, v kúpeľni a WC je kvalitná keramická dlažba, okná plastové, sanita je od kvalitných, značkových výrobcov. V byte je kuchynská linka vrátane sporáku, plynový kotol. Vykurovanie v byte je vlastné plynové. K bytu prislúcha aj 2 x terasa o výmere 33 m2  a 22 m2, ako aj pivničný priestor, parkovacie miesto, podiel na pozemku a príjazdovej komunikácii. Tento projekt bytových domov sa nachádza na krásnom, rovinatom pozemku čo predstavuje komfortné bývanie v tichej lokalite a spĺňa požiadavky aj najnáročnejšieho klienta aj vďaka nízkym nákladom na bývanie ( Energetická trieda: B ). V okolí sa nachádzajú obchody, škola, škôlka, obecný úrad, zdravotné zariadenie, pošta, detské ihrisko. Maklér odporúča vidieť.

Lukratívna ponuka – 3-izb. apartmánový byt v novostavbe, Domaniža okr. Považská Bystrica, 127 m2 +2 x terasa

Lukratívna ponuka – 3-izb. byt v novostavbe, Domaniža okr. Považská Bystrica, 81 m2 +balkón 6 m2

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame na predaj luxusný 3-izbový byt v novostavbe v žiadanej krásnej a tichej lokalite okr. Považská Bystrica – Domaniža. Nachádza sa na 2 poschodí / 3 s výmerou 81,77 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou, spálne , detskej izby, kúpeľne s WC a umývadlom a ďalším samostatným WC. V byte boli použité kvalitné materiály : laminátové podlahy, v kúpeľni a WC je kvalitná keramická dlažba, okná plastové, sanita je od kvalitných, značkových výrobcov. V byte je kuchynská linka vrátane sporáku, plynový kotol Vykurovanie v byte je vlastné plynové. K bytu prislúcha aj balkón o výmere 6,19 m2, ako aj pivničný priestor, parkovacie miesto, podiel na pozemku a príjazdovej komunikácii. Tento projekt bytových domov sa nachádza na krásnom, rovinatom pozemku čo predstavuje komfortné bývanie v tichej lokalite a spĺňa požiadavky aj najnáročnejšieho klienta aj vďaka nízkym nákladom na bývanie ( Energetická trieda: B ). V okolí sa nachádzajú obchody, škola, škôlka, obecný úrad, zdravotné zariadenie, pošta, detské ihrisko. Maklér odporúča vidieť.

Lukratívna ponuka – 3-izb. byt v novostavbe, Domaniža okr. Považská Bystrica, 81 m2 +balkón 6 m2

Lukratívna ponuka – 2-izb. byt v novostavbe, Domaniža okr. Považská Bystrica, 58 m2 + balkón 8 m2

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame na predaj luxusný 2-izbový byt v novostavbe v žiadanej krásnej a tichej lokalite okr. Považská Bystrica – Domaniža. Nachádza sa na 2 poschodí / 3 s výmerou 58,62 m2 .V byte boli použité kvalitné materiály : laminátové podlahy, v kúpeľni a WC je kvalitná keramická dlažba, okná plastové, sanita je od kvalitných, značkových výrobcov. V byte je kuchynská linka vrátane sporáku, plynový kotol Vykurovanie v byte je vlastné plynové. K bytu prislúcha aj balkón o výmere 8 m2, ako aj pivničný priestor, parkovacie miesto, podiel na pozemku a príjazdovej komunikácii. Tento projekt bytových domov sa nachádza na krásnom, rovinatom pozemku čo predstavuje komfortné bývanie v tichej lokalite a spĺňa požiadavky aj najnáročnejšieho klienta aj vďaka nízkym nákladom na bývanie ( Energetická trieda: B ). V okolí sa nachádzajú obchody, škola, škôlka, obecný úrad, zdravotné zariadenie, pošta, detské ihrisko. Maklér odporúča vidieť.

Lukratívna ponuka – 2-izb. byt v novostavbe, Domaniža okr. Považská Bystrica, 58 m2 + balkón 8 m2

Lukratívna ponuka – 2-izb. byt v novostavbe, Domaniža okr. Považská Bystrica, 52 m2 + terasa 12 m2

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame na predaj luxusný 2-izbový byt v novostavbe v žiadanej krásnej a tichej lokalite okr. Považská Bystrica – Domaniža. Nachádza sa na 1 poschodí s výmerou 52,19 m2 .V byte boli použité kvalitné materiály : laminátové podlahy, v kúpeľni a WC je kvalitná keramická dlažba, okná plastové, sanita je od kvalitných, značkových výrobcov. V byte je kuchynská linka vrátane sporáku, plynový kotol Vykurovanie v byte je vlastné plynové. K bytu prislúcha aj terasa o výmere 12,85 m2, ako aj pivničný priestor, parkovacie miesto, podiel na pozemku a príjazdovej komunikácii. Tento projekt bytových domov sa nachádza na krásnom, rovinatom pozemku čo predstavuje komfortné bývanie v tichej lokalite a spĺňa požiadavky aj najnáročnejšieho klienta aj vďaka nízkym nákladom na bývanie ( Energetická trieda: B ). V okolí sa nachádzajú obchody, škola, škôlka, obecný úrad, zdravotné zariadenie, pošta, detské ihrisko. Maklér odporúča vidieť.

Lukratívna ponuka – 2-izb. byt v novostavbe, Domaniža okr. Považská Bystrica, 52 m2 + terasa 12 m2

Pekný veľký stavebný pozemok, Sverepec okr. Považská Bystrica, 2423 m2

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame na predaj pekný, veľký pozemok v žiadanej a tichej lokalite, určený podľa územného plánu na výstavbu  rodinného domu v osobnom vlastníctve. Výmera 2 423 m2 a je rovinatý. Na pozemku sa nachádzajú IS - voda, elektrina a plyn je v ceste. Prístupová cesta je asfaltová a betónová.Pozemok haraničí s potôčikom. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, škola, reštaurácia, pohostinstvo, obchody, detské ihrisko, pošta, možnosť turistiky. Autobusové dopravné napojenie. V blízkosti je výjazd na diaľnicu D1, do centra mesta cca 5 min. autom. Výhodná cenová ponuka, lukratívna časť. Maklér odporúča !

Pekný veľký stavebný pozemok, Sverepec okr. Považská Bystrica, 2423 m2

Rodinný dom, čiastočná rekonštrukcia Považská Bystrica – Orlové, 914 m2.

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame na predaj rodinný dom vo veľmi žiadanej lokalite Považská Bystrica časť Orlové. Nachádza sa na peknom a slnečnom pozemku o výmere 914 m2. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii. Časť domu je ihneď obývateľná a zrekonštruovaná, v ostatnej časti je potrebná rekonštrukcia. Dom má novú strešnú krytinu a 3 súpisné čísla. Vhodný aj pre väčšiu rodinu a viac generácií. Za domom je hospodárska budova. Všetky IS sú na pozemku. ( vody, plyn, elektrika, kanalizácia ). V okolí je kompletná občianska vybavenosť, dostupnosť do mesta je cca 5 min. autom. Maklér odporúča vidieť !!

Rodinný dom, čiastočná rekonštrukcia Považská Bystrica – Orlové, 914 m2.

Pekný veľký stavebný pozemok, Sverepec okr. Považská Bystrica, 1 500 m2

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný a veľký stavebný, slnečný pozemok vo veľmi žiadanej lokalite v katastri obce Sverepec, okr.PB. Pozemok je mierne svahovitý a oplotený  s výmerou  1 500 m2. Pozemok je v katastri vedený ako orná pôda a TTP, ale v územnom pláne je povolená výstavba rodinných domov , alebo bytová výstavba. Prístupová cesta je asfaltová, IS -  elektrina, voda a plyn. V okolí sa nachádza základná občianska vybavenosť : potraviny, reštaurácia, škola, škôlka, detské ihriská... Cena pozemku je 25 € /m2.

Pekný veľký stavebný pozemok, Sverepec okr. Považská Bystrica, 1 500 m2

2 - izbový byt 57m2 Nová Dubnica, ul. Trenčianska

Dátum pridania: 27.7.2016

Ponúkame na predaj pekný 2 – izbový byt v Novej Dubnici na Trenčianskej ulici, v tehlovej bytovke na 2/3 poschodí bez výťahu, bez balkóna, s veľkou pivnicou – 10m2. V bytovke sú prerobené všetky rozvody elektr., vody, plynu, stupačky, nový elektr.  vrátnik, dvere a okná vo vchode, dva vchody, z cesty a z dvora, strecha zrekonštruovaná pred 5- timi rokmi. Byt je s výmerou 57m2, je po kompletnej rekonštrukcii. Vstupná chodba, WC, kúpeľňa, vstup do kuchyne. Z kuchyne je možné prejsť do spálne. Z chodby ďalší vstup do obývacej miestnosti a odtiaľ tiež možnosť prejsť do spálne. Okná sú plastové, podlaha – chodby, kuchyňa, PVC, kúpeľňa, WC, - keramika, v miestnostiach sú parkety, nové stierky, maľovka. V cene bytu je posteľ v spálni, aj so sektorovým nábytkom, vstavané skrine na chodbe, stôl v kuchyni. Mesačné náklady 130€+42€ inkaso. Občianska dostupnosť je v centre mesta.

2 - izbový byt 57m2 Nová Dubnica, ul. Trenčianska

Rekreačný areál na predaj, Drietoma-Liešna - nutná rekonštrukcia

Dátum pridania: 26.7.2016

Na predaj rekreačný areál medzinárodného významu v lokalite Drietoma – Liešna, cca 20 km od krajského mesta Trenčín. Areál sa nachádza v príjemnom tichom prostredí, neďaleko hlavného ťahu smerom k hranici na Českú republiku. Celková zastavaná plocha všetkých objektov je 3450 m2. Obostavaný priestor je 10350 m2. Pozemok je rovinatý a z časti svahovitý, v horách, dostupný z hlavnej cesty Trenčín-Brno. Celková výmera pozemku je 51493 m2. Rekreačný areál tvorí: rekreačná chata (sklad), rekreačná chata (správcovská), kuchyňa a jedáleň, rekreačná chata Liptov, rekreačná chata Dvojliptov, súbor 11 rekreačných chát Tatranec a súbor 17 rekreačných chát Alpina. Jedná sa o súbor rekreačných chát rôznej kapacity. Každá má sociálne zariadenie a dve podlažia. Chaty sú založené na bet. základoch, majú bet. podmurovku, zvislá konštrukcia je drevená zrubová, strop je drevený trámový, krov sedlový drevený a krytina z pozinkovaného plechu. Vonkajšie aj vnútorné povrchy - nátery, okná drevené zdvojené, dvere drevené, schody drevené, podlahy PVC. Súbor dopĺňajú 2 ďalšie veľké montované objekty rovnakej konštrukcie a veľká murovaná jedáleň s infraštruktúrou. Všetky objekty je nutné rekonštruovať. V lokalite je možnosť napojenia na elektrinu, voda z vlastnej studne a kanalizácia do objemnej žumpy. Vykurovanie: akumulačné kachle, 380 V. Areál má mnohostranné využitie, napr. na rekreačné účely individuálneho aj skupinového charakteru,... Výhodou je jeho výborná dopravná dostupnosť.

Rekreačný areál na predaj, Drietoma-Liešna - nutná rekonštrukcia

2 - izbový byt 59m2 v Ilave ul. Medňanská

Dátum pridania: 21.7.2016

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Ilave, na Medňanskej ulici, v tehlovej bytovke na prízemí s výmerou 59m2, bez balkóna, ale bytovka rieši prerábku dom s balkónmi. K bytu patrí aj pivnica 1,5 x 4m. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, okná sú pôvodné, rozvody prerobené v byte, okrem elektriky. Podlaha - parkety a dlažba, v izbách parkety vo veľmi dobrom stave, jadro murované. Mesačné náklady - 197€/4 osoby. Výhodná lokalita, v blízkosti škola, škôlka, Lidl, nemocnica.

2 - izbový byt 59m2 v Ilave ul. Medňanská

2 - izbový byt 58m2 v Dubnici nad Váhom

Dátum pridania: 21.7.2016

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom v centre mesta, na 4. poschodí s výťahom, v panelovej bytovke, s výmerou 58m2 s balkónom a pivnicou. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Jadro aj murované aj zčasti umakartové. Podlaha keramická a laminátová. Okná plastové, mesačné náklady 170€/3 osoby.

2 - izbový byt 58m2 v Dubnici nad Váhom

Rodinný dom Trenčianská Teplá kompletná rekonštrukcia

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame na predaj rodinný dom v Trenčianskej Teplej. Dom je po kompletnej rekonštrukcii, ktorá prebehla v roku 2013 - múry, steny a omietky, nová strecha - škridla, okná sú plastové. Dom je sedliackeho štýlu do tvaru L, so zastavanou plochou 305m2 a so záhradou 166m2. Dom je zčasti podpivničený, všetky inžinierske siete, vykurovanie je na plynový kotol - radiátory, krb - tuhé palivo. Dom je 3 -izbový + podkrovie. Izby sú priechodné. Podlahy - chodba, kuchyňa a kúpeľňa je dlažba, ostatné miestnosti laminátová podlaha. V podkroví sú natiahnuté rozvody a príprava na vytvorenie ďalších miestností. Možnosť predaja až o 5 mesiacov - v decembri.

Rodinný dom Trenčianská Teplá kompletná rekonštrukcia

Stavebný pozemok - Ilava, 2 767 m2

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame Vám na predaj stavebný, rovinatý, slnečný pozemok v žiadanej lokalite Ilava. Nachádza sa prevažne v zastavanom území obce s výmerou 2 767 m2. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu. V blízkosti sa nachádzajú IS. V okolí dostatočná občianska vybavenosť. Cena pozemku je 50 € /m2.

Stavebný pozemok - Ilava, 2 767 m2

1-izbový byt, Dubnica nad Váhom-Bratislavská ul., 30 m2

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame na predaj 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v Dubnici nad Váhom v tichej lokalite, na Bratislavskej ulici. Byt má celkovú úžitkovú plochu 30 m2 a nachádza sa na 1.poschodí (nie prízemie) v 2-podlažnom tehlovom bytovom dome so sedlovou strechou. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Je v dobrom stave, sú tu plastové okná, laminátové podlahy, murované jadro, interiérové dvere a zárubne - fólia, vstavaná skriňa, IT sieť. Byt nemá balkón. Predáva sa aj so zariadením. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť: MHD dopravné napojenie, obchody, reštaurácia, škola,škôlka, pošta, park,... VÝBORNÁ CENA: 21 500,-€!!!

1-izbový byt, Dubnica nad Váhom-Bratislavská ul., 30 m2

Rodinný dom v pôvodnom stave, Trenčianske Teplice, 836 m2

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo veľmi žiadanej lokalite okr. Trenčín časť Trenčianske Teplice. Dom sa nachádza v lokalite Baračka na mierne svahovitom pozemku orientovanom južne o výmere 836 m2. Dom je v pôvodnom stave a je momentálne neobývaný. Má cca 49 rokov. Dispozične pozostáva z 3 nadzemných podlaží, je nepodpivničený. Na prízemí sa nachádza : kotolňa, letná kuchyňa, 2 izby. na poschodí je chodba, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa, WC, špajza, schodisko do podkrovia a terasa. Podkrovie je nevyužívané s východom na balkón. Na pozemku sa nachádza murovaná garáž s dielňou, skladom a pivnicou. Pozemok hraničí s hlavnou cestou, kde sú aj dovedené všetky IS ( voda, elektrika, plyn, kanalizácia , ktorá ústí do žumpy. Výhodou je tichá, pokojná lokalita, pôvodný stav - rekonštrukcia podľa svojich predstáv, kompletná občianska vybavenosť dostupná priamo v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice.

Rodinný dom v pôvodnom stave, Trenčianske Teplice, 836 m2

Viac generačný rodinný dom, Ilava - Skala,951 m2 + veľký pozemok 2 767 m2

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame Vám na predaj viac generačný rodinný dom v tichej, žiadanej lokalite okr. Ilava - Skala. Nachádza sa na rovinatom pozemku o výmere 951 m2. Dom je v pôvodnom stave, má 3 podlažia, 8 izieb, garáž pre 2 autá, 2 pivnice, veľká terasa. strecha je rovná. K domu prislúcha aj veľký stavebný pozemok, ktorý je hneď za domom s výmerou 2 767 m2,  ktorý je lemovaný potokom v krásnej Ilavskej doline. Výhodou je tichá lokalita, súkromie...Vhodný pre viacčlennú rodinu, alebo aj pre 2 rodiny...Cena domu aj s pozemkom 3 718 m2 je 250 000 €

Viac generačný rodinný dom, Ilava - Skala,951 m2 + veľký pozemok 2 767 m2

Skladová hala na predaj, Dubnica nad Váhom, 3 900 m2

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame na predaj skladový areál v Dubnici nad Váhom na peknom rovinatom pozemku o výmere cca 3 900 m2, vedľa železnice. Areál sa nachádza na spevnenej betónovej ploche a je ohradený betónovým plotom. Má vlastnú elektrickú prípojku, toho času je odpojená. Objekt má vlastnú studňu s čerpadlom DARLING. Na pozemku stoja 3 objekty. Prevádzková budova a šatňa pre mužov a ženy ( nutná rekonštrukcia ), ďalej je tu hala o zastavanej ploche 641 m2 obmurovaná so sklobetónovými oknami a svetlej výške  5,5 m. Je prejazdná nákladným vozidlom po dĺžke. . Hala je neuteplená, nevykurovaná. Elektrická prípojka – 380 v a je vedená zemným káblom, meranie je v objekte.  Betónové plochy sú čiastočne odvodnené do 2 lapačov nečistôt. Sociálne priestory sú napojené na vlastnú žumpu a tá je napojená na verejnú kanalizáciu. Areál má výhodnú polohu, vedľa miestnej asfaltovej komunikácie, tesne vedľa železničnej vlečky, čo umožňuje využitie na skladovanie a distribúciu akéhokoľvek tovaru ( špedičný sklad, obchod s palivami, manipulačný sklad s rezivom, areál zberných surovín, stavebniny ... ) Cena areálu je 420 000 + pri rýchlom jednaní dohoda istá.

Skladová hala na predaj, Dubnica nad Váhom, 3 900 m2

Starší rodinný dom, Beluša časť Hloža, 1 517 m2

Dátum pridania: 19.7.2016

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v tichej lokalite v  katastri obce Hloža –Podhorie  okr. Púchov.  Nachádza sa na rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 917 m2. Dom je v pôvodnom stave, vhodný na celoročné bývanie ale aj ako víkendový dom. Dom pozostáva z kuchyne, 2 izieb, 2 chodieb, pivnice, povale, hospodárskej budovy a humna. Za domom je veľký pozemok s výmerou cca 600 m2 a  možnosťou pestovania poľnohospodárskych plodín a ovocných stromov. V okolí sa nachádza dostatočná občianska vybavenosť, prístupová cesta po miestnej komunikácii, pekná a tichá lokalita. Cena 48 000 € + DOHODA !!!

Starší rodinný dom, Beluša časť Hloža, 1 517 m2

Priestranný rodinný dom, čiastočná rekonštrukcia, Dubnica nad Váhom, Nerudova , 1 672 m2

Dátum pridania: 18.7.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný, veľký a priestranný rodinný dom v žiadanej lokalite Dubnice nad Váhom na ul. Nerudova. Nachádza sa na rovinatom pozemku o výmere 1 672 m2 a zastavanou časťou 139 m2. Dom je vo veľmi dobrom stave, udržiavaný, postavený z pálenej tehly, po čiastočnej rekonštrukcii. Má 5 izieb a cca 50 rokov. Okná sú pôvodné, podlaha je PVC, v izbách parkety. Na prízemí domu sa nachádza chodba, obývacia miestnosť, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa s WC, veľká špajza. Na poschodí je veľká miestnosť využiteľná na obývaciu miestnosť alebo spálňu. Menšia miestnosť – možnosť pracovne, veľká terasa. Podkrovná časť domu je v pôvodnom stave. Vykurovanie plynové ( plynový kotol ). Pred domom je pekný udržiavaný trávnik, za domom je garáž s výmerou cca 40 m2 s montážnou jamou a elektrinou a veľká záhrada s ovocnými stromami. Na pozemku sa nachádza plyn, voda, elektrika, kanalizácia, žumpa, káblovka. Pozemok za domom sa dá využiť aj na ďalšiu stavbu rodinného domu. Po dohode možnosť odkúpenia aj s nábytkom. Parkovanie pri dome ako aj v garáži.

Priestranný rodinný dom, čiastočná rekonštrukcia, Dubnica nad Váhom, Nerudova , 1 672 m2
Reality 1-20 z 412

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty850.74 €Vzostup
byty 1-izbove853.41 €Zostup
byty 2-izbove878.68 €Vzostup
byty 3-izbove834.42 €Vzostup
byty 4- a viac izbove888.29 €Vzostup
byty garsonky767.50 €
domy488.65 €Zostup
novostavby1019.24 €Zostup
pozemky24.37 €Zostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Považskej Bystrici? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Považská Bystrica - Dolný Mostenec, Nimnica, Nosice, Orlové, Považské Podhradie, Považská Teplá, Sebestanová, Sverepec, Uhry, Zemiansky Kvašov
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang